Режим відвідування заповідника

Кожного року острів відвідують сотні туристів, тому навантаження на природу заповідника створює небезпеку для його існування. Для того щоб зберегти цей унікальний куточок нашої Батьківщини потрібно знати і виконувати низку норм і правил поведінки у заповіднику:

1. Не засмічуйте територію.

2. Не розводьте багаття(окрім спеціально відведених для цього місць – туристичниго пляжу та зон відпочинку біля санаторіїв та баз відпочинку).

3. Не з’їжджайте на автомобілях із асфальтованих шляхів.

4. Не збирайте рослини, квіти, плоди, мох і гриби, а також не висаджуйте самовільно рослини.

5. Не рибальте і не полюйте у заповіднику.

6. Не ховайте домашніх тварин.

7. Не порушуйте спокій відвідувачів і тварин гучними звуками та музикою.

8. Не здійснуйте самочинні розкопки та не порушуйте грунт.

 

Бережіть нашу історію!!!

Майстер-класи з писанкарства

Результат пошуку зображень за запитом "писанка"Писанкарство – старовинне мистецтво наших предків. Пташине яйце, розфарбоване мініатюрним орнаментом називають писанкою. Це одна із стародавніх форм українського народного розпису, в якому наші пращури втілювали свої прагнення та віру. У давнину писанка була оберегом, мала обрядове і магічне значення. Писанка – символ сонця, відродження, краси і любові. Вона є джерелом зародження життя, початком Всесвіту.

Напередодні Великодня дорослих і малечу запрошуємо взяти участь у майстер-класі з писанкарства від народної майстрині, що відбудеться на території заповідника.

Майстер-класи відбудуться:

  • 22 березня, четвер о 14.00.
  • 28 березня, середа о 10.30.
  • 31 березня, субота о 10.30.
  • 3 квітня, вівторок о 14.00.

Великдень

Результат пошуку зображень за запитом "пасха"

Шановні гості та мешканці нашого міста!

8 квітня заповідник «Стільське Городище» запрошує Вас відсвяткувати Великдень. Це свято вже стало традиційним для міста і завжди приваблює велику кількість громадян від малог до великого. Вхід вільний.

Вашій увазі програма свята:

9.00 -13.00 — Освячення пасок

12.00-13.00 — Молебен

11.00 — 14.00 — «Дитяча майстерня» — інтерактив для дітей: розфарбовування гіпсових яєць плетіння, саморобки з паперу, картону, розфарбовки.

 

Чекаємо на Вас!