Координатори БібліоХабів провели виїздне засідання на території Заповідника

Сьогодні координатори БібліоХабів взяли участь у виїзному засіданні, присвяченому “Здобуттю цифрових навичок у бібліотеках-Хабах цифрової освіти – 2024”, яке відбулося у відділі культури, туризму, молоді та інформаційної політики Тростянецької сільської ради. В рамках програми учасники відвідали історико-культурний заповідник “Стільське городище”.
Координатори БібліоХабів відзначили, що такі заходи не лише сприяють професійному розвитку, але й надихають на нові ідеї та проєкти. Екскурсія допомогла учасникам краще зрозуміти значення збереження культурної спадщини та її роль у формуванні сучасного суспільства.
Особливу подяку висловлюємо Olena Shmatko, завідувачці науково-методичним відділом КЗ ЛОР “Львівська обласна універсальна наукова бібліотека”, за чудову організацію цього засідання. Її професіоналізм та відданість справі зробили цей день надзвичайно плідним та цікавим для всіх учасників.
Запрошуємо всіх охочих відвідати історико-культурний заповідник “Стільське городище”. Тут ви зможете не лише доторкнутися до стародавньої історії, але й насолодитися унікальною атмосферою місця, яке зберігає в собі дух минулих епох.
За детальною інформацією щодо замовлення екскурсій звертайтесь в Messenger або за телефоном:
+38 (050) 696-38-16
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
12 − 4 =