Провели лекцію присвячену археологічним дослідженням на території Заповідника

 В приміщенні Науково-технічної бібліотеки Національного Університету “Львівська політехніка” відбулась лекція, присвячена археологічним дослідженням на пам’ятках історико-культурного заповідника “Стільське городище”, зокрема, вперше було представлено громадськості результати цьогорічних розкопок на городищі в с. Ілів, які проводила спільна археологічна експедиція Заповідника та Відділ археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України під керівництвом старшого наукового співробітника Відділу, кандидата історичних наук Андрія Гавінського.
З доповіддю про історію археологічних досліджень на пам’ятках Заповідника виступив провідний науковий співробітник, кандидат історичних наук Коропецький Руслан, а про результати цьогорічних досліджень розповів керівник спільної археологічної експедиції Андрій Гавінський.
Щиро дякуємо організаторам заходу Ігор Гармаш та Центр порятунку української культурної спадщини, Науково-технічна бібліотека НУ “Львівська політехніка” за гостинний прийом, а також усім гостям заходу за проявлену цікавість до діяльності Заповідника.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
24 ⁄ 8 =