Впровадили доступний кожному електронний квиток

Відтепер пам’ятки історико-культурного заповідника «Стільське городище» можна відвідати заздалегідь придбавши вхідні квитки онлайн.
Оновлена модель оплати за відвідини Заповідника буде зручна для індивідуальних мандрівників, невеликих екскурсійних груп, а також для екскурсоводів, туристичних операторів та туристичних агенцій, які в рамках своїх екскурсійних турів відвідують Заповідник.
Для того, щоб придбати електронний квиток достатньо всього лиш перейти за посиланням https://zapovidnyk-stilske-gorodysche.event.net.ua та обрати потрібний тип квитка.
Вартість квитків становить:
Вхідний квиток – 60 грн;
Пільговий вхідний квиток (для учнів закладів загальної середньої освіти; студентів українських вищих навчальних закладів; пенсіонерів) – 30 грн.
Право безкоштовно відвідувати об’єкти Заповідника мають (за наявності підтверджуючих документів): діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування; особи з інвалідністю І-ІІ групи; ветерани АТО/ООС, учасники бойових дій, сім’ї загиблих військовослужбовців; працівники музеїв та заповідників, члени Міжнародної ради музеїв (ICOM).
Також є можливість замовити екскурсію, попередньо узгодивши час із працівниками Заповідника написавши в приватні повідомлення на офіційні сторінки в Facebook та Instagram або ж за телефоном: +38 (050) 696-38-16.
Вартість екскурсійного квитка становить 200 грн для групи до 10 осіб (додатково сплачується вартість вхідних квитків).
Сплачуючи за відвідини Заповідника, Ви робите свій внесок у розвиток туристичної інфраструктури, збереження об’єктів культурної спадщини, а також у проведення археологічних досліджень в Заповіднику, результати яких відкривають незнані досі сторінки нашої історії.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
33 ⁄ 11 =