Взяли участь у фестивалі присвяченому дням хорватської культури в Львові

Працівники Заповідника взяли участь у фестивалі присвяченому дням хорватської культури у Львові та 10-річчю діяльності в Україні громадської організації “Біла Хорватія”, який тривав протягом чотирьох днів упродовж 19-22 жовтня.
В суботу 21 жовтня, відбулась презентація, під час якої наші працівники ознайомили присутніх з основними векторами діяльності Заповідника, історією наукових досліджень городища в с. Стільсько та його довкілля, зокрема розповіли про неоціненний внесок краєзнавця Василя Дереша та тодішнього голови сільської ради Ярослава Кулачковського, а також коротко поділилися результатами цьогорічних археологічних досліджень на городищі в с. Ілів.
В неділю 22 жовтня, відбувся круглий стіл, на якому було підбито підсумки фестивалю, а також окреслено напрямки та сформовано певні ідеї для подальшої співпраці між Республікою Хорватія та Україною в культурній, науковій та науково-технічній сферах, а також обговорено візію проекту, в якому наш Заповідник та Регіональний ландшафтний парк “Стільське горбогір’я” можуть стати майданчиком для реабілітації військовослужбовців.
Приємно відзначити, що на відкритті фестивалю усіх присутніх вітав українською та хорватською піснею Народний вокальний гурт Гердан Народного дому с. Стільсько.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
17 + 23 =