Взяли участь в тренінгу ЮНЕСКО присвяченому музейній діяльності

На запрошення від бюро ЮНЕСКО в Україні старший науковий співробітник та зберігач фондів Yaryna Demska взяла участь у Тренінгу з розвитку спроможності музеїв в умовах надзвичайних ситуацій: управління колекціями, цифровізація, інституційна стійкість, який відбувався з 27 по 29 лютого у Львові.
Навчання було зосереджено на плануванні дій на випадок надзвичайних ситуацій, оцінці ризиків, плану цифровізації та роботи з даними, пакуванню колекції в екстрених умовах, довгостроковому збереженню колекцій, комунікації у кризових ситуаціях, інструментах фінансової сталості, побудові партнерств з місцевою спільнотою та з міжнародними партнерами.
ЮНЕСКО залучила партнерів з Getty Conservation Institute, Musée du Louvre , Beirut Archeological Museum та Smithsonian Cultural Rescue Initiative, щоб досвідчені міжнародні експерти могли поділитися найкращими практиками зі своїми українськими колегами.
Навчання для музейних працівників у час війни є надзвичайно важливим, оскільки відіграє важливу роль у збереженні культурної спадщини та історії України.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
15 − 1 =