Адміністрація Заповідника долучилась до організації заходу для дітей, який відбувся в Народному Домі с. Стільсько

Одним із ключових напрямків роботи Заповідника є популяризація історико-культурної спадщини, що особливо актуально в умовах, коли наш одвічний ворог вкотре пробує знищити і загарбати все українське.
04 серпня 2022 року, в приміщенні Народного Дому с. Стільсько, з ініціативи ГО Центр громадської адвокатури, за сприяння Служби у справах захисту дітей та Відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Тростянецької громади, було проведено захід із майстер-класами для наших діток та їхніх друзів із числа сімей зі статусом внутрішньо переміщених осіб.
Співорганізатором даного заходу також став і наш Заповідник. Директор Заповідника Ірина Іваночко та лаборант Ярина Демська, мали можливість розповісти діткам про історію давнього городища, про таємниці, які воно оберігає, а також, легенди та перекази про давнє місто, які дійшли до нас від наших далеких предків.
Окрім цього, гостям заходу було показано короткий фільм про городище та вручено інформаційні буклетики про пам’ятки Заповідника.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
21 − 6 =