“Таємниці Стільського городища”

30 серпня, за участі Відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики, Служби у справах захисту дітей Тростянецької сільської ради та РЛП “Стільське Горбогір’я”, було проведено цікаву та пізнавальну екскурсію теренами прадавнього міста, яке колись височіло на пагорбах над сучасним с. Стільсько, для наших наймолодших друзів.
Під час екскурсії наші гості послухали пізнавальну розповідь про історію Стільського городища, про часи його розквіту та причини занепаду, а також всі гуртом спробували розгадати його таємниці.
Окрім екскурсу в історію, який презентували Ірина Іваночко  та Ярина Демська, учасники екскурсії заслухали цікаву лекцію про сучасне природнє середовище городища та його сучасних мешканців із числа тваринного та рослинного світу від директора РЛП «Стільське горбогір’я» Андрія Жили.
Після прогулянки, усіх очікувала спільна творча робота над малюнком, а також солодкий стіл.
Адміністрація Заповідника висловлює подяку усім хто долучився до проведення заходу. Окрема подяка Народному Дому с. Стільсько за гостинний прийом, директору Народного дому в с. Липівка Анатолію Голованю за солодкі подарунки та Бихавській організації активних жінок в особі Єви Ребецької.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
5 + 1 =