Конференція «Археологія Заходу України» – провели виїздне засідання на території Стільського городища

17–19 травня 2023 року у Відділ археології Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України відбулася XVІІІ-та Міжнародна наукова конференція «Археологія Заходу України», участь в якій взяли вчені з провідних наукових установ України та Польщі і до організації якої долучився також і наш Заповідник.
Впродовж роботи конференції було заслухано близько 50-ти виступів, серед яких доповідь на тему «До історії вивчення Стільського городища» представили провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу, к.і.н. Коропецький Руслан та науковий співробітник відділу охорони та популяризації історико-культурної спадщини Остап Корецький.
В завершальний день конференції було проведено виїзне засідання на території Заповідника, де відбулась ознайомча екскурсія Стільським та Ілівським городищами, під час якої здійснено обмін думками та ідеями для подальшого розвитку туризму, дослідження і збереження культурної спадщини.
Окремо висловлюємо свою подяку Народний вокальний гурт Гердан, який нашою українською піснею привітав учасників конференції.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
20 × 19 =