Підписали угоду про співпрацю з комунальною установою «Тростянецький молодіжний центр»

Сьогодні провели зустріч з представниками Молодіжна рада “Єднання” та ініціативною молоддю с. Стільсько, яка відбулась за сприяння Відділ культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Тростянецької сільської ради.
Під час зустрічі відбулось підписання угоди про співпрацю між історико-культурним заповідником «Стільське городище» та комунальною установою «Тростянецький молодіжний центр», метою якої є спільна участь у проектах, спрямованих на вирішення актуальних проблем у галузі охорони та популяризації історико-культурної спадщини, промоції музейництва та краєзнавства, організації туристичних маршрутів та освітньо-виховної роботи з молоддю.
Після підписання угоди працівники Заповідника провели для учасників зустрічі цікаву екскурсію з елементами театралізованого дійства, під час якої ми зустріли справжнього «білого хорвата», який розповів історії з тих давніх днів, а наприкінці своєї розповіді висловив сподівання, що згодом нам вдасться відкрити нові таємниці Стільського городища.
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
12 ⁄ 4 =